Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Wrz
24
2021

Nowocześnie zaprojektowana nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z najważniejszych wyrobów firmy Energoel

Najlepsze piece do topienia metali kolorowych oferuje Energoel. Modele PDP – 3 doskonale sprawdzają się, gdy ilość metali kolorowych nie jest zbyt wielka w warunkach laboratoryjnych. Mogą to być: złoto, srebro oraz platyna. Dla klientów udostępnione są modele jakie współpracują z tyglami ceramicznymi a także wersje mające tygiel grafitowy. Pojemność tygli to około 50 ml.

Specyfikacja techniczna urządzeń wskazana jest pod adresem https://energoel.pl/produkt/piec-indukcyjny-seria-pdp/ i sugeruje, że warto w takie piece się zaopatrzyć pod wyznaczone użycie. Niskie straty mocy znajdują przełożenie w zminimalizowaniu kosztów eksploatacyjnych, powiązanych z mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną. W firmie używany jest oryginalny system IPM – EnergoEl. To on pozwala na maksymalne oraz automatyczne przystosowanie mocy maszyn do zmieniających się cech wsadu. Imponująca sprawność energetyczna oddziałuje na dynamiczność nagrzewania. Urządzenia ciepłownicze mają niewielką masę i niewielkie rozmiary.

Dlatego nawet wtedy, gdy powierzchnia jest ograniczona sprawdzą się świetnie. Każda maszyna wykonana jest z użyciem hartowania indukcyjnego, czyli można przystosować do określonych czynności. Można też korzystać z lutowania twardego albo miękkiego. Klienci doceniają to, że usługi są wykonane zgodnie z ich oczekiwaniami. Opis świadczeń zaprezentowany jest na stronie firmy. Przedsiębiorcy są każdorazowo zadowoleni.

Przemysłowe piece cechuje: duża bezawaryjność, duża produktywność, duża wydajność w przetwarzaniu energii, możliwość automatyzacja procesów, prosta obsługa, sterowanie temperaturą, zwarta budowa, niewielkie gabaryty, pozytywny wpływ na środowisko oraz możliwość zastosowania wybranych opcji, zależnie od wymagań klienta. Ze względu na to, że są to modele bardzo dokładnie zaprojektowane, można liczyć na ich sprawne funkcjonowanie. Wskazana marka ciągle podąża za oczekiwaniami zleceniodawców w zakresie wytwarzanych pieców.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY