Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Lut
11
2022

Zalety akumulatorów żelowych HAZE

Walory akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje marka COMSYSTEM są spore. Dostępne produkty, jakie można otrzymać w punkcie sprzedaży importera projektowane są na bazie innowacyjnych technologii. To zapewnia najwyższy poziom jakości oraz powtarzalności w zakresie parametrów wybranych monobloków. Marka HAZE wprowadza wysokie standardy jakości, czyli nie ma ryzyka, że kupiony
Akumulator litowo-jonowy nie będzie funkcjonować jak trzeba.

Wysoka jakość i robiące dobre wrażenie cechy związane z eksploatacją powodują, że proponowane akumulatory są uniwersalne, są niezawodne i mogą zostać wykorzystane w wielu dziedzinach techniki. Baterie takie wykorzystuje się między innymi w: zasilaniu awaryjnym, telekomunikacji, zasilaniu i oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach i wielu innych obszarach. Akumulatory żelowe opierają się na technologii, w której elektrolit zamieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W taki sposób wypełniona jest przestrzeń międzyelektrodowa i zniszczona jest możliwość wycieku elektrolitu z uszkodzonego mechanicznie akumulatora. Polepszona jest również moc maksymalna akumulatora, ze względu na niską rezystencję wewnętrzną tej budowli.

Akumulatory żelowe mogą zostać stosowane na równi w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w zastosowaniach stacjonarnych oraz w instalacjach solarnych. Ich spore zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej podczas pracy, brak konieczności uzupełnienia elektrolitu, brak wycieków elektrolitu, podwyższona odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia oraz wibracje, a także samowyładowanie. Z tego powodu warto sprawdzić, co jest w sklepie udostępnione i decydować się na konkretny model, zgodnie z zastosowaniem jakie się dla niego przewidziało. Proponowana jest sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zamówieniach można spodziewać się atrakcyjnych rabatów. Wyroby te spełniają wymagania konsumentów, ponieważ odpowiadają normie ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY