Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Lis
28
2023

PONITAS: profesjonalny montaż wykładzin do dowolnych miejsc

Asortyment marki PONITAS zawiera różne motywy dekoracyjne materiałów do wykładania podłóg w biurach i w magazynach. W zależności od tego, do którego z obiektów a także jakie są wymagania klienta wytypować można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe oraz wylewkę samopoziomującą. Eksperci, jacy wykonują montaż wykładzin biurowych dla obiektów przemysłowych rekomendują wykładziny PCV lub linoleum, bo wykładziny tego rodzaju cechują się doskonałą wytrzymałością na zatarcia, jak i są proste w utrzymaniu czystości.

Poza poradami zajmują się oni także właściwym opracowaniem posadzki pod ten typ wykładziny oraz zamontowaniem. W pomieszczeniach usługowych specjaliści kładą panele winylowe, ponieważ są one przystosowane do większego poziomu ruchu. W biurowcach pracownicy firmy PONITAS rekomendują certyfikowane wykładziny dywanowe w rolkach lub płytki dywanowe, świetnie oddziałujące na atuty wizualne poszczególnych pomieszczeń.

Sprawdzą się również panele winylowe i panele laminowane. W obiektach hotelowych a także domach zwykle kładzione są wykładziny dywanowe od rozpoznawalnych marek, jakie świetnie wyglądają. Znacznie częściej klienci zdecydowani są także na panele winylowe które przypominają deskę albo kamienie. Do każdego rodzaju podłogi dostosowany jest wytłumiony oraz gwarantujący wygodę w czasie chodzenia.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY