Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Lis
29
2023

W jaki sposób pozbyć się można kun z domu

Niejednej osobie kuny kojarzą się z przytulnymi zwierzątkami, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Duża ilość właścicieli aut musiała oddać swoje samochody do mechanika ze względu na przegryzione kable, te małe drapieżniki wyrządzają też dużo szkód na poddaszach i strychach. Bardzo skutecznie tam niszczą ocieplenie, a ich wypłoszenie nie jest wcale takie łatwe. Sporo osób poszukuje skutecznego pomysłu na to, jak pozbyć się kuny z poddasza, lecz zdecydowana ich większość w dłuższym okresie czasu zawiedzie. Kuna na strychu niezwykle szybko się zadomowi w otoczeniu ludzi, i jeżeli trafi na jakieś suche i osłonięte od wiatru miejsce, to zakłada tam swoje gniazdo.

Takie metody jak głośne dźwięki, intensywne zapachy czy rozrzucona sierść psa z reguły nie zdają egzaminu, bo te zwierzęta przyzwyczajają się bardzo szybko do tego. Ze względu na przepisy, które obowiązują nie można ich też zabijać, dlatego najskuteczniejszą metodą będzie ich odstraszenie. Do tego celu można na przykład użyć elektroniczne odstraszacze, które obecnie są uważane za najskuteczniejsze.

Taki odstraszacz na kuny montuje się dookoła budynku, uwzględniając wszystkie miejsca, przez które może się ona dostać do środka. Prąd, który płynie przez przewody nie powoduje żadnego niebezpieczeństwa, ale jest dość nieprzyjemny. Kuny przeważnie po kilku wejściach zrezygnują z takiego miejsca i znajdują inne, bardziej dla nich przyjemne. Tak więc jeżeli ktoś ma problem z tymi zwierzętami, to powinien znaleźć jakąś firmę, która mu taki odstraszacz zamontuje.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY